Novinka Cam-Am Ryker 900 ACE

Jako první vám nabízíme možnost pronájmu Can-am Ryker 900 ACE. Automatická převodovka se postará o změnu rychlostního stupně a vy si můžete užívat perfektní zážitek. 3-válec Rotax 900 ACE vám zajistí potřebný výkon a vzrušení. Vysoce odolná  hnací hřídel vám pomůže užít si hladkou jízdu. Máme pro vás připravené dvě varianty tohoto perfektního stroje. Můžete si zapůjčit variantu pro jednoho jezdce s větším úložným prostorem. Samozřejmě je pro vás připravená i dvoumístná verze tohoto krasavce. O vaší bezpečnost se bude starat systém VSS který zajišťuje stabilitu vozidla, používá rozmanitost technologií včetně SCS - ABS - TCS.

Cam-Am Spyder  F3-LTD ACE 1330

Mít o kolečko méně je v tomto případě skvělý zážitek! O kolečko méně než auto, o kolečko více než motorka? Přesně takový je vymakaný model Spyder F3 který je vybaven dokonalým stabilizačním systémem VSS s posilovačem řízením DPS, které za vás při rychlé jízdě a brzdění za nepříznivých podmínek vyřeší vše podstatné. Můžete jezdit "pilu", můžete "machrovat", a dokonalá technologie vás bezpečně udrží na silnici i v sedle. Se sekvenčním řazením SE6 řadíte nahoru a dolů jen s pomocí jedné páčky bez spojky. Brzdíte jedním pedálem a brzdný účinek je automaticky dávkován na všechna tři kola - jednoduché a účiné. A to nejlepší nakonec: Spydera prostě nepřevrátíte!


Sea Doo SPARK Trixx 900 HO ACE 3-up iBR

Spark Trixx je hravější verzí klasického Sparku. Je speciálně přizpůsoben pro snadné a bezpečné předvádění různých triků na vodě. Má skvělý design, úsporný motor a disponuje inovativními systémy jako je VTS™, iBR™ a iTC™. Se Sparkem Trixx si užijete spoustu zábavy a nebude chtít, aby Váš den skončil. Vodní skútry Spark jsou vybaveny nejlehčím a nejkompaktnějším motorem na trhu se spotřebou pouchých 9 l/mth. Rotax 900 HO ACE poskytuje okamžitou akceleraci, působivě nízkou spotřebu paliva a vynikající poměr výkonu k hmotnosti s maximální rychlostí blížící se 80 km/h.


 

 

Pronájem včetně příslušenství

Vodní lyže

Tahací hračky

Wakeboard 

  

 příslušenství k vodním skútrům, vodní hračky, wakeboard

Pronájem dronů a kamer

 Dron DJI Spark

Kamera Niceboy VEGA 5

půjčovna dornů - dron DJI Spark

 

 

Kontaktujte nás

 

Telefon:

+420 792 460 791

 

E-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Kontaktní formulář:

Email:

Jméno:

Zpráva: